Májové tvoření

25. 05. 2024     sekce: Úspěchy žáků     autor: Olga Dřímalová     tisk: tisk článku

V sobotu 25.5. se deset dětí z prvního stupně naší školy zúčastnilo každoroční výtvarné soutěže pod názvem „Májové tvoření“.
  Děvčátka z 2.A, 2.C a 3.C malovala na téma – zahrada a jak bydlí krtek. Spíš se všechny chystaly na malbu hokejových reprezentantů či fanoušků. Ale jarní zahrada a život v trávě byl pro všechny malé malíře asi bližší.
  Z našich deseti želízek v ohni získala 2. místo Josefínka Richterová z 2.C v první kategorii a z druhé kategorie šla na podium pro pěkné osmé ohodnocení a odměnu Evelínka Dombrovská z 3.C.
  Všem malým malířkám děkujeme za reprezentaci školy. Maminkám děkujeme za doprovod.